Вівторок , 07.02.2023

Як Василь Деревляний дорогами Тернопільщини опікується

«Вічний» керівник обласної «Батьківщини» Василь Тимофійович Деревляний багатий на таланти. Один з них – вміння вишуковувати вигоду.

27 листопада 2014 року стало «чорним днем» для політика. Саме тоді завершився його депутатський термін у Верховній Раді.

Вірний соратник Тимошенко втратив важелі політичного впливу, якими вправно користувався три каденції поспіль. Батьківщинівець залишився і без привабливої депутатської зарплати.

Через рік Деревляний потрапив у Тернопільську обласну раду з надією знайти нові джерела заробітку. У пошуках користі, Василь Тимофійович «примазувався» ледь не до всього, що робилося у Тернопільській області.

У 2017 році представнику “Батьківщини” посміхнулася Фортуна. Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА проводило тендер на капітальний ремонт вулиці Осипова в Підволочиську.
Василь Тимофійович зміг пропхати ПАТ «Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56» на підряд.

Хмельницьке ШБУ №56 тендер виграло, попри те, що його цінова пропозиція була найвищою: 2 358 374,60 грн. Василь Деревляний тріумфував.

Відчувши себе знову могутнім і впливовим, бувалий політик почав «пропихати»  Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56 на ремонт доріг Тернопільської області.

Втім, фірмі не вдалося скласти конкуренцію дорожнім господарствам, як от «Тернопільський облавтодор», «Техно-Буд-Центр», «Глобал Білд Інжиніринг».

Такий розклад розгнівав Деревляного і він почав системно «мочити» тернопільських дорожників. Звісно, вони так не попіклуються про мережу автодоріг Тернопільщини, як Василь Тимофійович. І про його кишеню теж.

До слова, після ремонту вулиці Осипова в Підволочиську поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 статті 191 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці виявили, що Хмельницьке ШБУ №56 внесло у акти виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію. Фірма присвоїла собі 1,5 мільйона гривень з бюджету за роботи, які не виконала.

Leave a Reply

Your email address will not be published.