Вівторок , 20.10.2020

У Тернополі злодій обікрав 82-річну бабусю

82-річна потерпіла впустила до хати зловмисника, бо привабила ціна за літр меду, яким торгував невідомий –  50 гривень. Старенька вирішила купити дві літри, однак, сама того не бажаючи, заплатила у рази більше.

Господиня запросила продавця до квартири, витягла з шафи готівку та заплатила чоловіку за солодкий продукт. Він чемно відрахував решту, подякував та став переливати мед у тару пенсіонерки. Потім попросив стареньку сполоснути банки. Поки вона  їх помила,  злодій встиг спритно вкрасти зі сховку 4 тисячі гривень.

Пропажу старенька помітила майже одразу. Вирішила сховати решту від покупки до шафи і жахнулася – звідти зникли усі гроші. Жінка зателефонувала «102».

Краяни, не довіряйте сумнівним продавцям дешевого товару, працівникам комунальних служб чи соціального забезпечення! Не впускайте таких непроханих гостей до домівок, вимагайте показати документи у службовців, а якщо  незнайомці таки потрапили до вашої домівки, не залишайте самих навіть у коридорі, постійно тримайте їх в полі зору. А що гірше не показуйте чужинцям де зберігаєте готівку!

Зловмисники дуже спритні – за лічені хвилини встигають витягти зі сховку гроші та прикраси. Будьте обачними! При появі незнайомців, які настирливо просять купити товар, перевірити лічильник обміняти готівку, краще зателефонуйте в поліцію!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*