Середа , 23.09.2020

У Тернополі на концерті “Дзідзя” хлопчик з приклеєною бородою хрестився і обіцяв сходити до сповіді (ФОТО(

Дзідзьові може позаздрити будь-який виконавець, адже співак збирає на своїх концертах всі вікові категорії – від малого до старого. Правда зумовлено це тим, що левову частку фанів Дзідзя складають діти, а на концерт їх доводиться вести батькам або ж бабцям чи дідусям.

Втім, як довелося переконатися, і останні з задоволенням підтанцьовують під пісні співака.

Діти ж мали можливість не лише вкотре побачити вживу свого кумира, а й впіймати компакт диск, листівку, футболку чи кепку, які виконавець періодично викидав у фан-зону. Ті ж, хто прийшов із намальованим на плакаті кумиром, були запрошені на сцену і там отримували призи.

Найбільше часу Дзідзьо приділив хлопчику, який спародіював співака і прийшов на концерт з приклеєною бородою та в голубому спортивному костюмі, що раніше доповнював імідж Дзідзя. Під час розмови школяр також продемонстрував хороше почуття гумору в дусі співака, чим ще більше розчулив артиста. Зокрема коли Дзідзьо запропонував йому зіграти в азартну гру, але у випадку програшу пригрозив забрати в нього спортивний костюм, хлопчик перехрестився. Коли ж співак допікав, що він робитиме, якщо таки програє, маленький «Дзідзьо» не розгубився і висловив переконання, що програш йому не загрожує, “але ще піду до сповіді”. Врешті школяр переміг і отримав найбільше дарунків.

Для всіх решта дарунком став сам концерт. Під кінець на короткий період випав дощ, але й він не розлякав публіку. Хто хотів, міг повернутися на трибуни під накриття. Водночас під сценою ряди фанів навіть не поріділи, люди залишилися стояти, просто відкривши парасоля або одягнувши дощовики.

Власне дощовики стали одним з популярних товарів, які спритники продавали перед стадіоном разом з магнітиками, пише “0352”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*