Понеділок , 01.03.2021

На Тернопільщині на поле вивезли гори гною і 150 кг печериць

Фахівці перевіряли достовірності повідомлення про накопичення відходів тваринного походження та несанкціонований худобомогильник посеред поля неподалік села Велика Лука Тернопільського району.


Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області  повідомляє, що профільними фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини спільно з керівником Тернопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проведено перевірку достовірності повідомлення про накопичення відходів тваринного походження та несанкціонований худобомогильник посеред поля неподалік села Велика Лука Тернопільського району, яке надійшло до Управління засобами телефонного зв’язку.

При обстеженні поля, за 600 метрів убік від дороги, що веде з с. Велика Лука до с. Хатки, за межами населеного пункту, виявлено закагатовані компостовані екскременти сільськогосподарських тварин, імовірно свиней, які, зважаючи на стан, перебувають там уже від 2-х до 4-х років.

Поряд з буртом гною виявлено приблизно 150 кг непридатних грибів (печериць). Відходів м’ясопереробної промисловості, кісток, кишок, залишків обваловування туш, а також трупів тварин на бурті та поблизу на полі виявлено не було. Стан кагату задокументовано засобами фотофіксації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*