Неділя , 21.07.2024

Михайло Цимбалюк: Через три тижні на виборах власноруч маємо визначити своє майбутнє на найближчі п’ять років

Чинна влада вже усвідомлює, що їй залишилось правити лічені дні. Тому й намагається витягнути із кишень українців останнє. 

Цього разу вдалися до підвищення тарифів на електроенергію для населення – з 1 березня ще на 26%! Очевидно, що підтекст в такому рішенні присутній і він полягає в тому, аби ДТЕК Ахметова змогло придбати решту п’ять обленерго і відтак повністю монополізувати енергоринок.

Про це у своєму блозі на сайті Форпост пише голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами політика, в цій тарифній історії є й інший бік медалі – чиновники виправдовуються, що фактично в Україні стартувала чергова енергореформа (вже й не рахую яка за ліком), згідно з прийнятим в квітні 2017 року Законом «Про ринок електроенергії».

«Виявляється, що це ще одне зобов’язання нашої країни щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС. А чи не багато ми кладемо на вівтар самопожертви? Влада намагається всіляко догодити європейським партнерам, але про добробут пересічного українця забуває», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині зазначає, що наступний крок – за нацією, яка повинна вкотре згадати, що, згідно Конституції, саме вона є єдиним джерелом влади у державі.

«Через три тижні на виборах ми власноруч маємо визначити своє майбутнє на найближчі п’ять років: чи хочемо, аби нашу витривалість і далі випробовували запланованим чиновниками цинічним тарифомором, чи все ж дамо можливість новій владі на чолі з Юлією Тимошенко відновити розумний баланс між тарифами та нашими зарплатами – щоб потім не нарікати на долю, втікаючи на вимушені заробітки за кордоном», – підсумував Михайло Цимбалюк.