Середа , 23.06.2021

Через халатність медиків у Тернополі помер 3-річний хлопчик (ВІДЕО)

Активний та непосидючий Артемчик ніколи не хворів та завжди приносив радість своїм батькам. Раптово у дитини піднялась температура: грип, ангіна – від цього хлопчика лікували медики. Згодом з’ясували, що хворів він зовсім іншим. Проте вже було надто пізно.

Непосидючий малюк, улюбленець бабусь, дідусів та довгоочікуваний первісток. Артемчику було 3 роки та 8 місяців, хлопчик ніколи серйозно не хворів, того дня теж все було добре. В п’ятницю як завжди пішов у садочок, щоправда ввечері у нього піднялась температура. Мама розповідає, збити її вдалось. Проте, на вихідних ситуація повторилась, відтак батьки викликали швидку.

“Приїхала швидка в суботу і сказали, що це звичайний грип, вірус і йому потрібно пити чай з липи. Я послухалась лікарів”, розповідає мама Артемчика Надія Качура.

Але, на жаль, чай з липи не допомагав. З кожним днем дитині ставало все гірше. До загальних симптомів додалась блювота. І вже вчетверте медики виїхали на виклик. Цього разу пані Надія наполягала на тому, аби поїхати у лікарню, оскільки бачила Артемчику погано. У приймальному відділені лікар поставила новий діагноз – отруєння.

Дитину направили в інфекційне відділення. Там без будь-яких аналізів та обстеження хлопчика лікували сильними антибіотиками, проте покращення це не дало. Ввечері після чергової ін’єкції у Артема пропав зір та з’явились судоми. Після огляду, медики перевели його в реанімаційне відділення. Там молоду маму приголомшили підозрою на новий діагноз.

“Аж там мені сказали, що підозра на менінгіт. Цей укол заборонено робити при менінгіті. Якби не цей укол, то можливо було би більше часу, щоб цьому запобігти”, розповідає Надія Качура.

5 червня 2018 року Артемчик помер. Батьки та рідні по сьогоднішній день не можуть змиритись із втратою. Зараз у цій справі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі деталі. Надія хоче аби у трагічній історії розібрались та знайшли винних, тому і звернулась за підтримкою до Володимира Кулака.

“Я їм запропонував звернутися у поліцію. Написали пост, щоб був розголос у справі. Зараз є висновки експертизи, де підтверджена вина лікарів”, каже громадський активіст, екс-радник голови ТОДА з питань медичних питань Володимир Кулак.

Надія сподівається, що розголос цієї історії допоможе уникнути схожих випадків, а медики відповідальніше почнуть відноситись до своїх обов’язків.

Оксана Рогачук, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*