Понеділок , 28.09.2020

За порятунок сина пенсіонерка з Тернополя віддала усі свої гроші

Думала, що рятує сина від кримінальної відповідальності, а натомість втрапила у шахрайську пастку 67-річна жителька обласного центру. Зловмисникам жінка віддала усі гроші, які були у неї вдома.

Як розповіла потерпіла, близько 14 години до неї зателефонували нібито з поліції. Незнайомець представився слідчим і повідомив, що син пенсіонерки на пішохідному переході збив людину і йому загрожує в’язниця. Відтак передав трубку нібито сину пенсіонерки. За словами жінки, голос незнайомця дійсно був схожий на її сина. Родич почав просити про допомогу і сказав, що його відпустять, але потрібно заплатити.

Зловмисники не давали своїй жертві оговтатися і вимагали кошти негайно. В результаті пенсіонерка у під’їзді свого будинку передала незнайомцю значну суму грошей. Вже після цього жінка зателефонувала сину і виявилося, що він на роботі та ніякої аварії не вчиняв.

Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочину та застерігають жителів області не довіряти незнайомцям, які телефонують і розповідають подібні історії. Не поспішайте виконувати умови аферистів, тим паче, коли йдеться про гроші. Обов’язково перевірте інформацію, зв’яжіться з людиною, котра нібито втрапила у біду, безпосередньо або через друзів і знайомих. У випадку такої непередбачуваної ситуації – телефонуйте до правоохоронців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*