Четвер , 29.10.2020

У Тернополі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Сьогодні, 20 лютого, в Україні та у Тернополі, зокрема, згадували тих, хто Героїчно загинув під час зимових протистоянь на Майдані в 2014 році.

За загиблими учасниками Революції Гідності у Тернополі провели мітинг- реквієм та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.  Долучилися до заходів з нагоди пам’ятного дня міський голова Тернополя Сергій Надал та голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель.

“Подвиг героїв Небесної Сотні – біль і сльози в очах батьків, матерів, дітей та сестер, бо жодна людина не замінить матері сина чи батька дитині, – наголосив Сергій Надал. – На жаль, сьогодні ми усвідомлюємо те, що не всі цінності Майдану реалізовані, але ми не повинні зупинятися! Наше завдання – будувати нову Україну! Ми пам’ятаємо героїв Небесної Сотні, заповіти майдану і нашим завданням є – збудувати єдину сильну могутню українську державу, де кожен українець буде почувати себе вільно, і саме така країна буде найкращим пам’ятником тим, хто поклав за неї своє життя!”.

“Герої не вмирають! Ці слова назавжди закарбувалися у нашій пам’яті з часів Революції Гідності. Тисячі патріотів вийшли на майдани міст і сіл нашої країни, щоб разом відстояти правду і боротися проти брехні, підлості та здачі національних інтересів. Люди різного віку стояли за краще майбутнє для себе і своїх дітей, своєї Батьківщини. Бажання жити у вільній європейській країні давало їм сили і мужності у боротьбі”, – звернувся до присутніх голова ТОДА Ігор Сопель.

Тоді, 6 роки тому, у лави Небесної Сотні відійшли семеро наших земляків. Наймолодшим із героїв Тернопільщини став Назар Войтович. Ще одним загиблим того фатального четверга стали Устим Голоднюк, Василь Мойсей, журналіст Ігор Костенко, Олександр Капінос і Тарас Слободян.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*