Середа , 28.10.2020

Тернополяни витратили понад $2 млн на нові авто у лютому

Минулого місяця у Тернополі та області придбали 85 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $29 тис.

Тернопіль продаж авто

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $2,4 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 27 авто на суму $400 тис. Також попитом користувалися Toyota і Nissan – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером серед моделей у Тернополі був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Renault Sandero і Toyota Land Cruiser Prado.

Серед зареєстрованих авто 37% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна перевищив 1,9 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у лютого в Україні зареєстрували 6,9 тис нових автомобілів. Усього у найкоротший місяць року українці витратили на авто $200 млн. Найбільшу кількість продажів серед моделей отримав кросовер Toyota RAV4, яких минулого місяця зареєстрували майже пів тисячі.

Нагадаємо, впродовж 2019 року в Тернополі та області зареєстрували 900 нових автомобілів на суму $25 млн без врахування додаткового обладнання. Серед марок лідером продажів стало Renault, яких зареєстрували 190 автомобілів на суму $2,8 млн. На другому місці Toyota (152 авто на суму $5,7 млн).

Читайте також:
Як швидко і вигідно купити авто зі США у Львові

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*