П’ятниця , 23.02.2024

У Тернополі вночі копи побачили на дорозі п’яного чоловіка, який тягнув мотоцикл (ФОТО)

12 травня, близько 3-ї години ночі, патрулюючи на вул. Мазепи, інспектори помітили підозрілого чоловіка, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, намагався тягнути попри дорогу мотоцикл МТ.

При появі поліцейського автомобіля, чоловік змінив напрямок руху та спробував утекти. Патрульні наздогнали та зупинили його. В ході бесіди, громадянин не зміг пояснити звідки у нього транспортний засіб та не надав на мотоцикл жодних документів. Інспектори роти тактико-оперативного реагування провели, відповідно до закону, поверхневу перевірку та виявили у чоловіка різні інструменти, безліч ключів та предмети, що схожі на «відмички». Відносно знайденого, 49-річний чоловік також не надав жодних пояснень.

Окрім того, в той же час, на спецлінію 102, звернувся власник мотоцикла МТ, повідомив про його викрадення та вказав всю необхідну інформацію для ідентифікації транспортного засобу.

Патрульні перевірили дані та співставили з даними виявленого мотоциклу – інформація співпала. Тож, інспектори затримали ймовірного крадія та викликали на місце події слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин цієї події.