Неділя , 26.09.2021

Тернопільська “Нива” виходить у першу лігу

Після тривалої дискусії представники клубів першої ліги змінили своє попереднє рішення і більшістю голосів проголосували за догравання чемпіонату.

Про це інформує прес-служба клубу на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Тернополіс.

Сьогодні, 11 червня, відбулася позачергова конференція ПФЛ на якій повторно вирішувалося питання чемпіонату у першій та другій лігах.

Після тривалої дискусії представники клубів першої ліги змінили своє попереднє рішення і більшістю голосів проголосували за догравання чемпіонату.

Дискусія точилася і щодо можливості догравання чемпіонату у другій лізі. Втім, обмінявшись думками, представники клубів погодилися все ж таки залишити в силі попереднє рішення, тобто завершити достроково турнір на основі тих результатів, що були до карантину.

На конференції ПФЛ також сьогодні прийнято рішення щодо обміну командами між лігами. Команди, які посіли 1-2 місцях у своїх групах другої ліги підвищуються у класі. А команди, які посіли 3-ті місця, зіграють стикові матчі з невдахами першої ліги.

перша ліга Нива

Відтак, тернопільська Нива, житомирське Полісся, ВПК-Агро (Магдалинівка, Дніпропетровська обл.) і  херсонський Кристал наступного сезону виступатимуть у першій лізі. А рівненський Верес і Альянс (Липова Долина, Сумська обл.) зіграють матчі плей-офф із командами, що займуть 15-16 місця у першій лізі і в разі успіху теж зможуть підвищитися у класі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що через складне фінансове становище тернопільська Нива може відмовитися від переходу у першу лігу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*