Четвер , 05.08.2021

Аукціон не відбувся: Хоростківський спиртзавод не вдалося продати з першої спроби

Аукціон з продажу Хоростківського спиртзаводу ДП “Укрспирт” за стартовою ціною 62,75 млн грн сьогодні, 30 жовтня, не відбувся.

Завод виставлять на повторний аукціон зі зниженням стартової ціни, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на “ProZorrо.Продажі”.

Зазначається, що завод, розташований у місті Хоростків Тернопільської області, спеціалізується на виробництві біоетанолу.

“Добова потужність виробництва – 5,5 тис дал. Виробництво на об’єкті тимчасово призупинено”, – йдеться у повідомленні.

Перед цим також не відбувся аукціон з продажу Лужанського спиртзаводу (Чернівецька обл.) ДП “Укрспирт”. Підприємство буде виставлено на повторний аукціон із зниженням стартової ціни 30 листопада 2020. Стартова ціна становила 17,32 млн грн.

Нагадаємо, раніше в Україні уже приватизували Бершадський спиртзавод, що на Вінничині. Його вдалося продати за 19,8 мільйона гривень.

А ще перед цим з аукціонів продали Немирівське, Артемівське, Овечацьке та Лопатинське МПД.  Їхня ціна у середньому становила 50 мільйонів гривень.

На Тернопільщині окрім Хоростківського спиртзаводу на аукціон виставлені також Марилівський та Козлівський спиртзаводи, що відповідно у Чортківському та Козівському районах. Аукціон з продажу цих двох підприємств запланований на 14 жовтня.

Читайте також:
Оподаткування заробітчан: чим це загрожує для України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*