Вівторок , 19.03.2024

Тернопільська “Нива” у Калуші зазнала поразки від “Прикарпаття”

21 жовтня тернопільська “Нива” у рамках 8 туру Першої ліги зустрічалася в гостях з івано-франківським “Прикарпаттям”.

футбол Нива Тернопіль

Оскільки Івано-Франківськ і Тернопіль цього тижня перебувають у червоній карантинній зоні, то за згодою обох команд матч відбувся у Калуші на стадіоні “Хімік”.

Івано-франківці у першому таймі мали незначну перевагу і першими відкрили рахунок. На 33-ій хвилині Роман Дитко влучно пробив з лінії штрафного майданчика – 1:0.

А далі дуже гарячим і багатим на події видався початок другого тайму.

На 46-ій хвилині зустрічі франківці провели швидку флангову атаку, яку влучним пострілом завершив Юрій Шпирка – 2:0.

Втім, уже через хвилину за гру рукою суддя призначив пенальті у ворота “Прикарпаття” та показав червону картку захиснику франківців Сергію Мелінишину.

Тернополянин Роман Волохатий не схибив з 11-метрової позначки – 2:1.

Ще за дві хвилини склади команд вирівнялися – червону картку отримав тернополянин Андрій Різник.

Після такого емоційного на насиченого початку другого тайму гра дещо заспокоїлася, і решту ігрового часу команди провели практично в рівній боротьбі, яка в принципі була на користь “Прикарпаття”.

У підсумку 2:1 – перемога івано-франківців. Після восьми турів в активі “Ниви” залишається 7 очок і наразі вона опустилася на 11-те місце у турнірній таблиці. А от “Прикарпаття” піднялося відразу на п’ять позицій – у франківців 8 очок і 9-те місце у турнірнірній таблиці.

Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” в гостях переміг мадридський “Реал”