Вівторок , 30.04.2024

Тернопільська “Нива” вдома обіграла київську “Оболонь”

Тернопільська “Нива” сьогодні, 11 жовтня, у шостому турі чемпіонату першої ліги вдома приймала столичну “Оболонь” і перемогла з рахунком 2:1.

Нива - Оболонь

Гості першими відкрили рахунок у матчі. На 51-ій хвилині нападник “Оболоні” Ігор Мединський виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику “Ниви” і головою відправив м’яч у ворота тернополян – 0:1.

Втім, тернополяни змогли не тільки відгратися, але й вирвати перемогу у цьому поєдинку.

На 76-ій хвилині зустрічі Роман Волохатий зрівняв рахунок – 1:1. А на 89-ій хвилині Олександр Демченко після масованої атаки тернополян встановив остаточний рахунок зустрічі.

2:1 – перемога “Нива” і це, до речі, перша перемога нашої команди у цьому сезоні.

Після шести зіграних матчі в активі “Ниви” 7 очок і вона впевнено тримається у середині турнірної таблиці (4 нічиї, 1 перемога і 1 поразка).

Слід зауважити, за день до цього матчу Василь Малик у зв’язку зі станом здоров’я подав у відставку з посади головного тренера “Ниви”. Наразі обов’язки головного тренера виконує Ігор Білан.

Тернопільська “Нива” зазнала розгромної поразки у Горішніх Плавнях (ВІДЕО)