Вівторок , 30.04.2024

Тернопільська “Нива” зазнала розгромної поразки у Горішніх Плавнях (ВІДЕО)

У вівторок, 6 жовтня, тернопільська “Нива” провела матч 5-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Тернополяни в гостях грали  проти команди “Гірник-Спорт” із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині, і поступилися з рахунком 4:1.

Після першого тайму тернополяни програвали з рахунком 2:1. Кульмінаційний момент гри настав у другому таймі на 59-ій хвилині коли захисник “Ниви” Вовченко допустився грубої помилки і головою відправив м’яч у власні ворота. За рахунку 3:1 долю поєдинку вже було фактично вирішено. Окрім того, на 89-ій хвилині тернополяни іще пропустили четвертий м’яч.

Єдиний гол куди треба у складі “Ниви” на 29-ій хвилині забив Волохатий.

4:1 – прикра розгромна поразка, але це перша поразка тернопільської команди у цьому сезоні.

Після п’яти зіграних матчів в активі “Ниви” 4 очки (4 матчі зіграли в нічию і один програли). У наступному турі тернополяни вдома 11 жовтня прийматимуть столичну “Оболонь”.