Вівторок , 19.03.2024

Олена Підгрушна — у першій десятці на Кубку світу з біатлону

На етапі Кубка світу з біатлону в фінському Контіолахті сьогодні відбулися перші спринтерські гонки сезону.

Олена Підгрушна

Найкращий результат збірної України, як і вчора — 10 місце. На цій позиції фінішувала тернополянка Олена Підгрушна.

Олена розпочала гонку дуже швидко і на першу стрільбу прийшла найкращою серед усіх українок. Та, на жаль, єдиний промах і штрафне коло відкинуло тернополянку за межі першої сороківки.

Однак далі Олена вже помилок не припускалася — висока швидкість і влучна стрільба підняли її на 13-ту позицію після другого вогневого рубежу, а на останньому колі Олена обійшла ще трьох суперниць і і фінішувала 10-ою.

Цей результат став найкращим серед українок, серед яких лише Віта Семеренко зуміла піднятися до залікової сороківки — 38 місце. Інших спортсменок підвела стрільба.

Ще більша катастрофа спіткала виступ нашої чоловічої команди. Найкращим, хоча навряд чи тут доречний цей епітет, був тернополянин Дмитро Підручний, який з трьома (!) штрафними колами фінішував 57-им. Артем Прима з такою ж кількістю штрафу фінішував 59-им.

Перемоги ж сьогодні здобули скандинави: норвежець Йоханес-Тінгнес Бьо і шведка Ганна Еберг.