Вівторок , 19.03.2024

Інтер – Ювентус – 2:0. Відео голів та огляд матчу

У матчі 18-го туру італійської Серії А міланський “Інтер” 17 січня на своєму полі обіграв туринський “Ювентус” з рахунком 2:0.

Команди обмінялися голами уже на старті поєдинку. Проте гол Кріштіану Роналду суддя скасував через офсайд. А от міланець Артуро Відаль на 13-ій хвилині відзначився в межах правил – 1:0 “Інтер” повів у рахунку.

У першому таймі господарі поля створили іще кілька хороших моментів, щоб подвоїти результат, але реалізувати їх не вдалося.

Натомість це вдалося зробити на початку другої половини зустрічі.

На 52-ій хвилині Ніколо Барелла потужно пробив у верхній кут воріт і Щенсни виявився безсилим – 2:0.

Після цієї перемоги “Інтер” набрав 40 очок та зрівнявся із лідером “Міланом”. А от “Ювентус” із 33 очками наразі залишається п’ятим у турнірній таблиці.

Гранди світового футболу – “Аякс” (Амстердам, Голландія)