Вівторок , 19.03.2024

Мілан – Аталанта – 0:3. Відео голів та огляд матчу

У матчі 19-го туру італійської Серії А вчора, 23 січня, “Аталанта” із Бергамо в гостях обіграла “Мілан” з рахунком 3:0.

Господарі поля активно розпочали поєдинок, створивши напругу біля воріт суперника. Однак “Аталанта” поступово підхопила ритм і стала більш небезпечною командою.

Уже на 26-ій хвилині команда із Бергамо повела в рахунку. Ромеро головою переправив м’яч у ворота міланців після чудової передачі Гозенса – 0:1.

У другому таймі “Аталанта” закріпила успіх. На 53-ій хвилині Ілічич заробив пенальті і сам же його реалізував – 0:2.

А на 77-ій хвилині Сапата вийшов віч-на-віч з воротарем “Мілану” і встановив остаточний рахунок зустрічі.

0:3 – цілком заслужена і переконлива гостьова перемога “Аталанти”.

Українець Малиновський у цьому матчі зіграв дуже мало – на 91-хвилині він замінив Гозенса і провів на полі лише три хвилини.

Незважаючи на цю поразку, “Мілан” зберіг за собою лідируючу позицію у серії А – у нього 43 очки. На другій позиції “Інтер” – 41 очко, на третій “Рома” – 37.

“Аталанта” після цієї перемоги вийшла на четверте місце – в її активі 36 очок.

Гранди світового футболу – “Мілан” (Італія)