П’ятниця , 26.04.2024

Тоттенхем – Ліверпуль – 1:3. Відео голів та огляд матчу

У матчі 20-го туру англійської Прем’єр-Ліги вчора, 28 січня, “Ліверпуль” в гостях здобув яскраву перемогу над “Тоттенхемом” з рахунком 3:1.

Господарі поля активно розпочали поєдинок і уже на 3-ій хвилині зуміли відзначитися. Але гол Сона суддя не зарахував через офсайд.

А от “Ліверпуль” відзначився чисто. Спочатку гості забили гол “у роздягальню”. На 45-ій хвилині Фірміно після пасу Мане переправив м’яч у порожні ворота – 0:1. А потім “Ліверпуль” ще й забив гол “із роздягальні”. Арнольд на 47-ій хвилині вдало зіграв на підборі і подвоїв рахунок – 0:2.

Втім, уже через дві хвилини “шпори” зуміли повернути інтригу матчу. На 49-ій хвилині у складі “Тоттенхема” відзначився Хейб’єрг – 1:2.

Але на більше господарів поля у цьому матчі не вистачило. Натомість “Ліверпуль” таки зумів досягнути переконливої перемоги, забивши у ворота суперника іще один м’яч – на 65-ій хвилині відзначився Мане.

1:3 – яскрава гостьова перемога “Ліверпуля”.

Після цього матчу “Ліверпуль” піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 37 очок.

“Тоттенхем” наразі іде шостим, “шпори” наразі набрали 33 очки, але вони мають іще одну гру в запасі.