Вівторок , 19.03.2024

Брюгге – Динамо – 0:1. Відео голу та огляд матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи київське Динамо на виїзді перемогло бельгійський Брюгге 1:0, і пройшло до 1/8 фіналу. Єдиний гол у матчі забив Віталій Буяльський.

Гра в Києві завершилася внічию 1:1, отож, матч-відповідь передбачав сценарій, коли кияни будуть атакувати, а бельгійці шукатимуть щастя на контратаках.

Однак до середини другого тайму практично нічого в атаці у киян не виходило – динамівці завдали лише двох ударів по воротах суперника, і жодного в площину воріт.

Лише з виходом на поле Миколи Шапаренка комбінаційну гру вдалося налагодити. Кияни створили кілька небезпечних моментів, а коли до завершення гри залишалося менше 10 хвилин, то забили гол. Родрігес «черпаком» закинув м’яч за спини захисників, Циганков наздогнав його на лінії і скинув на ногу Буяльському, а той в дотик з лінії воротарського переправив під поперечину.

Після голу динамівці й надалі контролювали гру і не дали створити супернику бодай один небезпечний момент.

Уже сьогодні, о 14.00, відбудеться жеребкування 1/8 фіналу й обидва українські клуби дізнаються подальших суперників.