Вівторок , 19.03.2024

Шахтар – Маккабі – 1:0. Відео голу та огляд матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи донецький «Шахтар» сьогодні в Києві приймав Маккабі з Тель-Авіва.

Перший матч завершився перемогою українського клубу – 0:2.

Отож, саме Маккабі мало ліквідовувати гандикап у рахунку. Ізраїльтяни справді створили кілька моментів наприкінці першого тайму і на початку другого. Маккабі навіть забило гол, але арбітр відмінив його, зафіксувавши порушення правил.

А у середині другого тайму Шахтар зняв усі питання, відкривши рахунок і у домашньому матчі. Мораєс вдало реалізував пенальті, забивши вперше з листопада минулого року. Гра так і завершилася з рахунком — 1:0 і загальним підсумком – 3:0 на користь «Шахтаря».

Уже в п’ятницю, 26 лютого, відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, і донеччани дізнаються своїх майбутніх суперників. Перші матчі 1/8 фіналу відбудуться за два тижні, 11 березня.