Субота , 27.04.2024

Динамо – Брюгге – 1:1. Відео голів та огляд матчу

У матчі 1/16 Ліги Європи сьогодні, 18 лютого, київське Динамо приймало бельгійське Брюгге.

Матч завершився результативною нічиєю 1:1, яка зазвичай трактується на користь гостей.

Через сильні морози матч в Києві перенесли на 17.00, що є небаченою зміною в європейських клубних турнірах. До того ж склад Брюгге був ослаблений через коронавірус, до Києва не прибув навіть тренерський штаб команди.

Перший тайм минув практично без моментів — команди не здійснили жодного удару в площину воріт. Проте по перерві гра пожвавішала, і на 62-ій хвилині Віталій Буяльський ювелірним ударом з-за меж штрафного майданчику відкрив рахунок.

Проте щастя киян тривало не довго — на 67-ій хвилині Брендон Мехеле після подачі з кутового ударом головою зрівняв рахунок. Матч так і завершився внічию 1:1.

Гра-відповідь відбудеться 25 лютого о 22.00. Тепер шанси на вихід до 1/8 фіналу більші у Брюгге, адже бельгійців влаштує навіть нічия 0:0.