Субота , 27.04.2024

Наполі – Ювентус – 1:0. Відео голу та огляд матчу

У матчі двадцять другого туру чемпіонату Італії Наполі приймав Ювентус і несподівано переміг – 1:0.

Єдиний гол було забито на 31-ій хвилині. У рядовому епізоді 36-річний захисник гостей Кьєліні в боротьбі за верховий м’яч відмахнувся і влучив в обличчя гравцю суперника. Після перегляду VAR суддя призначив пенальті, і його реалізував Інсіньє.

У подальшому Юве створив зо два десятки гольових моментів, особливо в другому таймі, але Кьєза і Мората неодноразово втрачали слушні нагоди, кілька моментів не реалізував і Роналду.

Тепер Наполі наблизився на відстань двох очків від Юве, який залишився на третьому місці. Лідер чемпіонату Мілан несподівано поступився Спеції, і тепер Інтер має змогу вийти на лідируючу позицію, якщо обіграє сьогодні Лаціо.