Субота , 27.04.2024

Манчестер Сіті – Тоттенхем – 3:0. Відео голів та огляд матчу

У матчі 24 туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті, як і очікувалося, впевнено переміг Тоттенхем – 3:0.

Таким чином, переможна серія «містян» сягнула вже 16-ти матчів, причому в чемпіонаті Англії вони виграють протягом 11-ти турів.

Героєм звітного поєдинку став Гюндоган. Спочатку, на 23-ій хвилині, він заробив пенальті (ногу нападника зачепив Хейберг), і вирок, не без везіння (голкіпер гостей Льоріс дістав м’яч, але від його руки він таки влетів у ворота), реалізував Родріго.

А в другому таймі Гюндоган зробив результативний дубль — на 50-ій хвилині він з близької відстані завершив багатоходівку господарів, а на 66-ій втік від захисників після точного пасу від воріт голкіпера Едерсона.

Отож, перемога 3:0 і відрив від суперників в турнірній таблиці сягнув семи очків — «Сіті» все ближче до чемпіонства.