Субота , 20.04.2024

Інтер — Ювентус – 1:2. Відео голів та огляд матчу

У першому матчі півфіналу кубка Італії вчора, 2 лютого, туринський “Ювентус” в гостях здобув яскраву перемогу над “Інтером” з рахунком 2:1.

Господарі поля активно розпочали поєдинок і уже на 9-ій хвилині зуміли відкрити рахунок — Лаутаро використав простріл Санчеса.

Однак далі за справу взявся нев’янучий форвард туринців Криштіану Роналду, якому через два дні виповниться 36 років.

На 26-ій хвилині міланці порушили правила у своєму штрафному майданчику проти Куадрадо, і Роналду реалізував пенальті.

А ще за 9 хвилин Ронаду відзначився вже з гри — дуже невдало зіграв захист господарів на чолі з голкіпером Хандановичем, і Криштіану просто закотив м’яч у порожні ворота.

1:2 – виїзна перемога «Ювентуса», і тепер у матчі-відповіді, який відбудеться 9 лютого у Турині, «Інтеру» для загальної перемои потрібно буде стрибнути вище голови.