Середа , 06.07.2022

На Кременеччині помер православний священник Миколай Дем’янчук

Впродовж понад 30 років Миколай Дем’янчук служив на парафії святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця.

На 66-му році життя спочив у Господі клірик Тернопільської єпархії, настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця Кременецького району митрофорний протоієрей Миколай Дем’янчук.

Про це сьогодні, 8 березня, інформують у прес-службі Тернопільської єпархії Православної церкви України.

Митрофорний протоієрей Миколай Дем’янчук народився 13 травня 1955 року і с. Вілія Острозького району на Рівненщині. Духовну освіту здобув в Одеській духовній семінарії, яку закінчив 1979 року. 31 грудня 1980 року митрополитом Львівським і Тернопільським Миколаєм був рукопокладений у сан ієрея, у квітні 1992 року – нагороджений правом носіння митри.

Упродовж понад 30 років, з 13 липня 1990 року, служив на парафії святого апостола і євангеліста Іоана Богослова села Білокриниця Кременецького району.

Керуючий архієрей Тернопільської єпархії Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Миколая.

Поховають отця Миколая завтра, 9 березня, у Білокриниці. Поч. богослужіння о 9:00.

Читайте також:
У Тернополі помер відомий місіонер УГКЦ, священник Михайло Шевчишин

Leave a Reply

Your email address will not be published.