Четвер , 25.04.2024

Ліверпуль – Реал – 0:0. Огляд матчу Ліги Чемпіонів

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів Ліверпуль вчора зіграв у нульову нічию з Реалом і вилетів з престижного турніру.

Ліверпуль - Реал

Гра у Мадриді завершилася перемогою господарів 3:1, отож, англійцям потрібно було ліквідувати різницю в два голи.

І на початку матчу це завдання видавалося цілком реальним – уже протягом перших 10-ти хвилин Ліверпуль міг забити тричі. У двох епізодах блискуче зіграв голкіпер мадридців Куртуа, а ще одного разу Салаху бракнуло до м’яча кількох сантиметрів.

Та час йшов, Ліверпуль регулярно створював гостроту, однак чим далі, тим безнадійніше виглядали потуги червоних. Реал, до речі, також, як мінімум, тричі загрожував воротам суперників, але Бензема не влучав у ствір, а Вінісіус Жуніор не переграв голкіпера.

У підсумку гра так і завершилася 0:0, і далі пройшов Реал. В іншому матчі дня Манчестер Сіті знову переміг дортмундську Боруссію 2:1 і також вийшов до півфіналу.

На цій стадії нас чекають топ-протистояння: ПСЖ – Манчестер Сіті та Реал – Челсі. Матчі відбудуться 27-28 квітня і 4-5 травня. Фінал 29 травня прийме Стамбул.