П’ятниця , 29.03.2024

Манчестер Сіті – Челсі – 0:1: огляд фіналу Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

Лондонський “Челсі” здобув Кубок чемпіонів сезону 20/21.

Челсі – переможець Ліги Чемпіонів сезону 2020/21У фіналі “аристократи” у суботу, 29 травня, обіграли Манчестер Сіті з мінімальним рахунком 1:0.

Гра відбувалася з перевагою Сіті, однак до небезпечних моментів, як це часто буває у фіналах, справа доходила вкрай рідко. Єдиний гол наприкінці першого тайму забив німецький легіонер лондонців Кай Хаверц.

В одному з епізодів він втік від українця Олександра Зінченка, отримав м’яч у вільній зоні, розібрався з голкіпером і закотив у порожні ворота.

У другому таймі Челсі вже грав “по рахунку”, забетонувавши власний захист, і не дав шансів супернику зрівняти рахунок. Це друга перемога команди в Лізі Чемпіонів, вперше лондонці виграли в 2012 р.