Вівторок , 31.01.2023

У Тернополі митрополит Епіфаній освятив храм Свято-Троїцького духовного центру (ФОТО)

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у суботу, 22 травня, у Тернополі звершив освячення Покровського храму Свято-Троїцького духовного центру та очолив Божественну літургію.

Свято-Троїцький духовний центр

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, настоятель храму протоієрей Миколай Зінкевич та запрошене духовенство.

За Божественною літургією протоієрей Миколай Зінкевич та протоієрей Володимир Зубілевич за ревне служіння Церкві були удостоєні чергових богослужбових нагород – права носіння хреста з прикрасами, інформує прес-служба ПЦУ.

Під час відправи лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці літургії Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до вірян з першосвятительським словом й привітав громаду з освяченням престолу та храму.

«Сьогодні ми маємо з вами подвійне свято. Ми вшановуємо пам’ять святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мир Лікійських, з нагоди перенесення його мощей. А також радіємо з того, що спільно звершили освячення цього прекрасного храму на честь Покрова Божої Матері, завершивши черговий етап робіт у цьому чудовому комплексі, який слугує для людей. Ми освятили престол у храмі, який буде збирати вірних. Тому для вашої громади це справжнє торжество, бо освячується храм, освячується святиня, освячується дім Божий», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній

Блаженнійший Митрополит Епіфаній також привітав архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора з днем народження та подарував на молитовну пам’ять панагію.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Після Божественної літургії Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив заупокійну літію за спокій душі приснопам’ятного протоієрея Анатолія Зінкевича.

Цього дня Предстоятель також звершив освячення погруддя Данила Галицького й відзначив меценатів церковними нагородами, а опісля благословив фестиваль духовної пісні.

Також Блаженнійший Митрополит Епіфаній поспілкувався з волонтерами, що збирають кошти для дітей з діагнозом СМА. Блаженнійший владика висловив вдячність волонтерам й побажав Божого благословіння та сил для того, щоби виявляти до ближніх любов.

Покровський храм Свято-Троїцького Духовного центру

Свято-Троїцький Духовний центр

Епіфаній, Тернопіль

Епіфаній у Тернополі

Читайте також:
Митрополит Епіфаній у Тернополі освятив дзвони кафедрального собору ПЦУ (ФОТО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.