П’ятниця , 17.09.2021

У центрі Тернополя у ресторані виявили 12 трудових нелегалів

У Тернополі виявлено роботодавця, який не оформив 12 працівників закладу громадського харчування.

ресторан, новини Тернополя

Про це сьогодні, 6 вересня, інформують у прес-службі Управління Держпраці у Тернопільській області.

“Посадові особи Управління Держпраці провели інспекційне відвідування у підприємця, який здійснює господарську діяльність у закладі громадського харчування, розташованому у центральній частині міста Тернополя. Під час заходу контролю засобами фото- та відеотехніки було виявлено та задокументовано 12 працівників, які працювали у закладі без оформлення трудових відносин на посадах: барменів, кухарів, офіціантів та прибиральниці”. – йдеться у повідомленні.

У своїх письмових поясненнях роботодавець повідомив, що не встиг оформити трудові відносини з працівниками, бо набирає оновлений колектив співробітників за результатами успішного проходження ними так званого «стажування» на робочому місці.

Під час інспектування підприємець одразу ж оформив 8 працівників.

Разом з тим за використання незадекларованої праці до підприємця вживаються заходи відповідно до наданих повноважень. Окрім того, розпорядчим документом його зобов’язано узаконити трудові відносини з іншими працівниками.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівників до роботи без належного оформлення з ними трудових відносин передбачено адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Читайте також:
На Теребовлянщині у полі під час збирання овочів виявили 28 неоформлених працівників

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*