Субота , 21.05.2022

2,26 проміле: у Тернополі на “Дружбі” спіймали дуже п’яного водія

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння.

проміле

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 14 листопада 2021 року у Тернополі. Ввечері, близько 20.00, на вулиці Макаренка працівники поліції зупинили водія автомобіля “Сітроен Джамп”, який порушував правила дорожнього руху і перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. На табло алкотестеру висвітився результат – 2,26 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом не погодився, але проїхати у медичний заклад для повторного огляду відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій не з’явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Сітроен Джамп” визнати винним у вчиненні інкримінованого адміністративного порушення і призначив йому покарання – штраф у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Порушник також має сплатити 454 гривні судового збору. Постанова судді 6 січня набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі військовий попався п’яним за кермом і отримав 17000 грн штрафу