Субота , 21.05.2022

1,97 проміле: поблизу Гусятина спіймали п’яного водія “Жигулів”. Що йому за це було?

Гусятинський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 11 грудня 2021 року у селі Васильківці, що поблизу Гусятина.

Ввечері, близько 21.00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2106” (“Жигулі”, “шістка”), який порушував правила дорожнього руху. Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Алкотестер показав 1,97 проміле, що майже у 10 разів вище допустимої норми.

Водій з отриманим результатом погодився, від проходження повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій ВАЗу не з’явився, але надіслав заяву з проханням розглянути справу без його участь. Також чоловік заявив про визнання своєї провини і просив суворо не карати.

Чоловік, який притягувався до відповідальності, працює трактористом в одному із фермерських господарств Гусятинщини.

Дослідивши матеріали справи, Гусятинський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2106” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

1 лютого постанова судді набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі спіймали п’яного водія “Ленд Ровера”, але не змогли його покарати