Вівторок , 31.01.2023

У Тернополі водій “Жигулів” їхав п’яним і заробив 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 6 грудня 2021 року у Тернополі. Ввечері, близько 21.00, на перехресті вулиць Монюшка – Паркова працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2104” (“Жигулі”), який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння – різкий запах, тремтіння пальців рук, зміна забарвлення кольору обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці.

Кермувальник категорично відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій не з’явився, причини неявки не повідомив. Тому справу розглянули без його присутності на засіданні.

Дослідивши матеріали, в тому числі й відеозапис з місця події, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2104” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
У Тернополі спіймали п’яного водія “Ленд Ровера”, але не змогли його покарати