П’ятниця , 03.02.2023

В ударі по Чорткову не було тактичного чи стратегічного сенсу, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що в ракетному ударі росіян по Чорткову не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу.

ЗеленськийПро це глава держави заявив у неділю, 12 червня, у своєму вечірньому зверненні

“Після ракетного удару по Тернопільській області в лікарнях досі перебувають 10 людей. Не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу в цьому ударі, як і в абсолютній більшості інших російських ударів. Це терор, просто терор”. – зазначив Володимир Зеленський.

Президент також нагадав, що серед постраждалих – 12-річна дівчинка з Харкова, яка виїхала на Тернопільщину, щоб врятуватися від російської агресії.

“Саме такі факти тепер визначатимуть сприйняття Росії у світі. Не Петро І, не Лев Толстой, а діти – поранені та вбиті російськими ударами”, – підкреслив президент.

Він також повідомив, що з 24 лютого Росія вже випустила по Україні 2606 крилатих ракет.

“Сьогодні вже 109-й день повномасштабної війни, але далеко не 109-й день, коли ми говоримо партнерам просту річ: Україні потрібні системи сучасної протиракетної оборони. Постачання таких систем було можливим і цьогоріч, і минулого року, і ще раніше. Чи отримали ми їх? Ні. Чи потрібні вони? Так.

Набралося вже 2606 ствердних відповідей на це запитання у вигляді різних російських крилатих ракет, які вдарили по українських містах. По наших містах,  по наших селах за час від 24 лютого. Це життя, які можна було б урятувати, це трагедії, яким можна було б запобігти, якби до України дослухалися”. – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по Чорткову Тернопільської області увечері 11 червня постраждало 23 особи, серед яких цивільні та військові. Зокрема, постраждала 12-річна дівчинка. 10 осіб перебувають у лікарні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.