Середа , 17.08.2022

2,3 проміле: у Тернополі спіймали і покарали дуже п’яного водія “Жигулів”

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння.

ЖигуліЯк вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 12 лютого цього року у місті Тернополі. Ввечері, близько 22.00, на вулиці Миру працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21013” (“Жигулі”), який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки за допомогу алкотестеру. Результат – 2,32 проміле, що в 12 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судові засідання водій “Жигулів” тричі не з’явився, тому справу врешті розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21013” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі спіймали п’яного водія, але патрульні не могли визначити, хто має складати протокол

Leave a Reply

Your email address will not be published.