Середа , 05.10.2022

2,9 проміле: у Старому Скалаті спіймали п’яного водія і таки дали йому 17000 грн штрафу

Підволочиський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано іще 10 липня 2021 року у селі Старий Скалат колишнього Підволочиського, а тепер Тернопільського району.

Працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фольксваген Пассат”, який порушував правила дорожнього руху. Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Алкотестер показав 2,91 проміле, що майже в 15 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

Судові засідання кілька разів відкладалися з різних причин – то адвокатові потрібен був час, щоб ознайомитися з матеріалами справи, то адвокат був зайнятий розглядом іншої справи, то захворів чоловік… А з початком війни адвокат подав клопотання про відкладення розгляду у зв’язку з введенням в країні воєнного стану.

Втім, терпець у судді врешті решт увірвався і він розглянув справу без присутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності та його адвоката.

Дослідивши матеріали справи, Підволочиський районний суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Пассат” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі п’яний водій “Деу Матіза” скоїв ДТП і отримав 17000 грн штрафу

Leave a Reply

Your email address will not be published.