Середа , 05.10.2022

У Тернополі водій “Шкоди” попався п’яним за кермом і отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

авто алкогольЯк вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 8 березня цього року у Тернополі. Близько 13.00 на вулиці Чернівецькій працівники поліції зупинили водія автомобіля “Шкода Октавія”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки кермувальник категорично відмовився. Також відмовився і проїхати для огляду у найближчий медичний заклад. Подібне порушення вчинене повторно впродовж року.

Тож на водія склали протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій не з’явився, причини неявки не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи не подавав. Тому справу розглянули за відсутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Шкода Октавія” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Строки апеляційного оскарження уже минули і постанова суду набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі п’яний водій заїхав у стіну бару

Leave a Reply

Your email address will not be published.