Середа , 05.10.2022

2,39 проміле: у Скалатській громаді спіймали і покарали дуже п’яного водія

Підволочиський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, у селі Зарубинці Скалатської ОТГ працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21011” (“Жигулі”, “копійка”), який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд проводився на місці зупинки. Драгер показав 2,39 проміле, що в 12 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом погодився, від можливості повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У судовому засіданні водій ВАЗу своєї провини не визнав. Пояснив, що він з другом сидів в автомобілі між селами, трохи випили і чекали на третього друга, щоб той їх відвіз домому. За словами кермувальника, поліцейські безпідставно склали на нього протокол.

Однак відеозапис з нагрудної камери поліцейських повністю спростовує пояснення водія. На відео видно, як поліцейські у темну пору доби зупиняють авто і як з водійського місця виходить саме та особа, на яку й склали протокол. Також на відео зафіксовано, що кермувальник погодився із результатом огляду на стан сп’яніння і визнав, що вживав алкоголь.

Отож, дослідивши матеріали справи, Підволочиський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21011” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Порушник не погодився з таким покаранням і подав апеляційну скаргу. Однак, нещодавно Апеляційний суд постанову суду першої інстанції залишив без змін.

Читайте також:
У Тернополі водій “Жигулів” за повторну п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Leave a Reply

Your email address will not be published.