П’ятниця , 30.09.2022

У Тернополі водій “Жигулів” за повторну п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається з матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 29 березня цього року у місті Тернополі. Близько третьої години ночі на вулиці Микулинецькій патрульні зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21063” (“Жигулі”), який порушував комендантську годину і перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Драгер показав 1,4 проміле, що в 7 разів вище допустимої норми.

Водій з отриманим результатом погодився, від можливості повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання чоловік не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21063” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень без оплатного вилучення транспортного засобу.

Порушник водійського посвідчення не отримував, тому його не позбавили права керування транспортними засобами. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі п’яний водій “Мерседесу” в’їхав у припарковане “Пежо”

Leave a Reply

Your email address will not be published.