Середа , 05.10.2022

У Тернополі водій автомобіля Dodge за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

додж

Фото ілюстративне

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 4 квітня цього року у Тернополі. Близько першої години ночі на вулиці Леся Курбаса працівники поліції зупинили водія автомобіля “DODGE DART”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки кермувальник категорично відмовився, але погодився це зробити у медичному закладі. Результат огляду у лікаря-нарколога – 0,74 проміле, що майже в чотири рази вище допустимої норми і це вважається легким ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій “Доджа” не з’явився, причини неявки не повідомив, тож справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “DODGE DART” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Санкція статті зараз також передбачає оплатне вилучення авто, але суд не застосував цього додаткового покарання, оскільки автомобіль “DODGE DART”, яким керував порушник, не належить йому.

Читайте також:
На Тернопільщині “п’яного водія” замість огляду у лікарню завезли на військкомат

Leave a Reply

Your email address will not be published.