Середа , 05.10.2022

У Тернополі водій БМВ за два тижні двічі попався нетверезим за кермом

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який двічі керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

авто алко

Як вбачається із матеріалів справи, перший факт порушення було зафіксовано 26 лютого цього року у місті Тернополі. Близько 17.00 на вулиці Львівській працівники поліції зупинили водія автомобіля “БМВ 730”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння – запах алкоголю з рота, порушення координації рухів тощо.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі кермувальник відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху.

На водія склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Другий факт порушення було зафіксовано 8 березня цього року у місті Тернополі. Ввечері, близько 20.00, на вулиці Тролейбусній працівники поліції зупинили водія автомобіля “БМВ 730”. Чоловік знову перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння і знову відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

На порушника склали іще один протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

У суді обидва протоколи об’єднали в одну справу.

У судове засідання кермувальник БМВ не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його участі.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “БМВ 730” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду набрала законної сили.

Читайте також:
2,78 проміле: під Тернополем спіймали дуже п’яного водія “Хонди”

Leave a Reply

Your email address will not be published.