Понеділок , 05.12.2022

Графік погодинних відключень електроенергії у Тернополі

З метою стабілізації забезпечення споживачів м. Тернополя ВАТ «Тернопільобленерго» вводить в дію Графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії.

Про це ввечері у середу, 12 жовтня, повідомила прес-служба Тернопільської міської ради.

“Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах м. Тернополя, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів міста”. – йдеться у повідомленні.

Якщо ваша вулиця повторюється в декількох чергах – не хвилюйтесь, це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці, роз’яснюють у міськраді.

У разі необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати обмеження електропостачання споживачів м. Тернополя і в поза зазначені години, вказані у цьому графіку.

Також, найближчим часом буде оприлюднений консолідований Графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії всієї Тернопільської області.

Графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему.

Читайте також:
На Тернопільщині 190 населених пунктів досі залишаються без електропостачання

Leave a Reply

Your email address will not be published.