Вівторок , 19.03.2024

Євро-2024: збірна України програла Англії у першому матчі відбору

Національна збірна України з футболу програла Англії у першому матчі відбору до Євро-2024.

З перших хвилин англійці захопили ініціативу і контролювали м’яч на половині поля України. Маючи повну територіальну та ігрову перевагу, господарі поля долю поєдинку вирішили ще у першому таймі.

На 37 хвилині капітан збірної Англії Гаррі Кейн забив гол після навісу – 1:0.

А вже за три хвилини Букайо Сака потужним ударом з-за меж штрафного майданчику влучив у “дев’ятку” українських воріт – 2:0.

У другому таймі англійці збавили темп, але при цьому контролювали гру і впевнено довели матч до перемоги.

За всю гру Україна завдала 0 ударів по воротах, тоді як Англія вдарила по воротах 7 разів.

Наступний матч наша збірна гратиме проти Північної Македонії 16 червня.

Нагадаємо, для того, щоб потрапити напряму на Євро-2024, потрібно посісти перше або друге місце у групі.