Понеділок , 22.07.2024

“Допомога армії від Тернополя” вирушає на передову у напрямку Харківщини, Донеччини та Запоріжжя

Майже 14 місяців триває повномасштабна агресія рашистів. Українські військові продовжують мужньо очищати нашу святу українську землю від загарбників.

Щоб наблизити час нашої перемоги, українці мають постійно підтримувати та допомагати нашим захисникам. Тернопіль гідно виконує своє призначення: логістичного-волонтерського хабу України. Від початку війни надає захисникам форму, спорядження, продукти та організовує доставки посилок від рідних на фронт.

Допомога армії від Тернополя

Так у вівторок, 11 квітня водії та волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» вирушать у чергову поїздку до наших захисників на передову у напрямку Харківської, Донецької та Запорізької областей.

Усі охочі передати посилки своїм рідним та близьким, котрі проходять службу за цими напрямками, можуть приносити їх за адресою: вул. Миколи Лисенка, 8-А.

Графік роботи центру:

понеділок-четвер – 08:00-17:00 год, обідня перерва з 13:00 по 14:00 год;

п’ятниця-субота – 08:00-16:00 год, обідня перерва з 13:00 по 14:00 год;

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном – (067) 009-15-40.

Літня військова форма

Цієї зими Тернопіль отримав замовлення від наших військових на зимову форму та взуття. Забезпечив ними військову бригаду, сформовану на базі Тернопільської області. Забезпечив ними військову бригаду, сформовану на базі Тернопільської області. Тепер місто отримало замовлення на літню форму. І перші комплекти літньої форти вже доставлені на передову. Решту зараз шиють у прискореному режимі.

«Цими днями з метою належного забезпечення одягом на передову відправили чергову партію – 975 комплектів сучасної військової літньої форми для захисників. Шиє цю амуніцію на замовлення український виробник й вона відповідає усім стандартам та вимогам Збройних сил України», – повідомив Сергій Надал.

Термобілизна та аптечка для кожного воїна з Тернополя

Захисники з Тернополя або їх родичі можуть отримати термобілизну та аптечку у міському територіальному центрі соціального обслуговування населення. Для цього захисник може звернутися самостійно (необхідно мати документи – посвідчення УБД, або довідку з військкомату), а якщо термобілизну та аптечку хочуть отримати та передати захиснику родичі, то їм необхідно мати документи, що посвідчують родинні зв’язки та копії документів військового.

Уточнити, чи є військовий у списках на отримання комплекту термобілизни та аптечки, поданих військкоматом, можна на «гарячій» лінії Тернопільської міської ради +38 (067) 009 15 40.

Читайте також:
Почаївську лавру можуть передати у користування двом конфесіям