Неділя , 19.05.2024

На Зборівщині помер священник УГКЦ Іван Марщівський

У понеділок, 24 квітня, помер священник Тернопільсько-Зборівсьокї архиєпархії УГКЦ отець Іван Марщівський.

Про це інформує прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Священник народився 2 вересня 1960 р. в с. Мала Плавуча, Козівського району, Тернопільськоі області у родині Павла та Софії Марщівських. Окрім нього у сім’ї виховувалися старший син Михайло та молодша донька Марія. У часи запеклого атеїзму, у душі молодого хлопця, почала визрівати цікавість до Божого слова та бажання служіння у Божому винограднику. Тому вступає у семінарію, а відтак отримає ієрейські свячення.

1991-1994 рр. отець Іван обслуговує парафії сіл Курівці, Воробіївка, Серединці, Висипівці, Нестерівці, Кокутківці. Відтак його служіння проходило на парафіях сіл Серединці, Висипівці, Кокутківці та Нестерівці. Разом із дружиною Марією виховали двох синів Миколу та Василя.

Чин священничого Парастасу відбудеться сьогодні, 25 квітня, о 18.30, у храмі св. Параскеви села Висипівці, що на Зборівщині.

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, єпископ-помічник Теодор Мартинюк, працівники курії архиєпархії, усі священники та вірні висловлюють щирі співчуття родині покійного. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Івана в Небесні Оселі, де всі святі і праведні спочивають.

Читайте також:
Мінкульт створив комісію з перевірки Почаївської лаври