Неділя , 14.07.2024

У Тернополі водій “Пежо” заробив два штрафи на суму понад 50000 гривень

Штрафи у розмірі 20400 і 34000 гривень отримав водія автомобіля “Пежо”, який повторно протягом року керував автомобілем у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах судової справи, факт порушення було зафіксовано 10 жовтня 2022 року у місті Тернополі. Близько опівночі на вулиці Текстильній працівники поліції зупинили водія автомобіля “Пежо Партнер”, який порушував правила дорожнього руху – при заїзді на автозаправку чоловік на увімкнув покажчик повороту.

Під час спілкування у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки та у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Окрім того під час перевірки документів з’ясувалися, що чоловік сів за кермо, будучи позбавленим права керування транспортними засобами, оскільки протягом року уже попадався нетверезим за кермом.

Отож, на порушника на місці зупинки винесли постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (керування транспортними засобами особою, позбавленою такого права) і склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Постанова поліцейських за ч. 4 ст. 126 КУпАП одразу передбачає покарання у вигляді штрафу у розмірі 20400 гривень, а адміністративний протокол направили на розгляд до суду.

Тернопільський міськрайонний суд, дослідивши матеріали справи, постановив водія автомобіля “Пежо Партнер” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Таким чином порушник отримав два штрафи на загальну суму 54400 гривень.

Читайте також:
У Тернополі поблизу “Макдональдсу” п’яний водій виїжджав з парковки і скоїв ДТП