Субота , 27.04.2024

Тернопільська “Нива” на виїзді програла одноклубникам з Київщини

11 серпня у третьому турі Першої ліги тернопільська “Нива” в гостях програла своїм одноклубникам із села Бузова Бучанського району Київської області. Матч завершився з рахунком 2:1.

Різник влучним ударом метрів з 20-ти забиває гол у ворота суперника

Тернополяни доволі бадьоро розпочали поєдинок, відразу ж після стартового свистка арбітра кинулися вперед і у дебюті зустрічі організували дві перспективні і доволі симпатичні атаки.

Втім арбітр зустрічі швиденько пригасив запал гостей. На третій хвилині матчу відразу ж за перше порушення з боку тернополян рефері показав жовту карту – за затримку суперника рукою гірчичника отримав Волохатий. А за друге порушення, це трапилося на тій же третій хвилині, рефері призначив пенальті у ворота “Ниви”.

Сергійчук не схибив і господарі повели в рахунку 1:0.

Надалі тернополяни грали більш акуратно в обороні і не надто агресивно у нападі.

За таких умов на полі точилася рівна боротьби, моменти час від часу створювала то одна, то інша команда.

Але до перерви рахунок не змінився. А у другому таймі команди обмінялися голами.

Спочатку Паламар на 61-ій хвилині увірвався в штрафний майданчик “Ниви” і влучно пробив по воротах – 2:0.

Втім, тернополяни не здалися і уже через п’ять хвилин Різник влучним ударом метрів з 20-ти відквитав один м’яч – 2:1.

До фінального свистка залишалося іще вдосталь часу, але зрівняти рахунок тернополянам не вдалося.

Тож поразка, до речі, перша у цьому сезоні.

Після трьох турів в активі тернопільської “Ниви” 6 очок. А лідирують у Першій лізі “Нива” (Бузова) і львівські “Карпати”. Ці дві команди набрали по 9 очок.

Свій наступний поєдинок тернопільська “Нива” в гостях зіграє 15 серпня в рамках Кубка України. Суперником тернополян буде стрийська “Скала 1911”.

А 19 серпня у четвертому турі Першої ліги тернополяни вдома прийматимуть харківський “Металіст”.

Нива (Бузова) – Нива (Тернопіль) – 2:1 (1:0)
Голи: Сергійчук, 4 (1:0), Паламар, 61 (2:0), Різник, 66 (2:1)

Тернопільська “Нива” на останніх хвилинах вирвала перемогу над “Прикарпаттям”