Четвер , 18.07.2024

2,9 проміле: у Козові водій “Сітроену” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу

Козівський районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

драгер, п'яний водій, новини Тернопільщини

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 14 жовтня 2022 року у смт. Козова. Ввечері, близько 17:00, на вулиці Костюшки працівники поліції зупинили водія автомобіля “Сітроен Берлінго”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився зі згоди водія на місці зупинки транспортного засобу в установленому законом порядку. Результат виявився позитивним – 2,99 проміле, що майже в 15 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні адвокат водія просив закрити провадження у справі у зв’язку з відсутністю складу порушення. Мовляв, нема доказів керування транспортним засобом особою, яку притягуються до відповідальності.

Втім дослідивши інші матеріали справи, в тому числі й відеозапис з нагрудної камери поліцейського, Козівський районний суд постановив водія автомобіля “Сітроен Берлінго” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень.

Водій не погодився із цим рішенням і подав апеляційну скаргу, однак апеляційний суд відхилив її, залишивши постанову суду першої інстанції без змін.

Читайте також:
Майже три проміле: у Тернополі водій “Фіату” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу