Неділя , 14.07.2024

Міська рада Тернополя через електронний Реєстр звітує про допомогу армії

У Тернополі, вперше в Україні запрацював електронний Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України.

Ознайомитеся з ним можна за цим посиланням:  https://bit.ly/40zzIZd. Міська рада Тернополя справді допомагає нашим Героям-захисникам та захисницям. Допомагає на передовій. Допомагає й у Тернополі. Допомагає родинам та дітям Героїв. Попри всі наклепи, допомагає відрито, в режимі он-лайн, звітує про свою допомогу.

Як працює Реєстр допомоги армії

Надал  розповів, як працює Реєстр допомоги армії, які види допомоги міська рада надає нашим Героям.

«Перший в Україні електронний Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України запрацював у нашому місті. У ньому ви можете ознайомитися з узагальненою інформацією про закупівлю автомобілів, запчастин, дронів, медикаментів, необхідних матеріалів, обладнання, старлінків, генераторів та багато чого іншого для наших військових від початку повномасштабного вторгнення. Також в даному реєстрі можна ознайомитися з програмами, які ми створили спеціально для воїнів та для їхніх родин: щомісячні виплати членам сімей Героїв, які віддали своє життя заради України, виплати військовим, які отримали інвалідність І чи ІІ групи, програма «Доступне житло», яка передбачає забезпечення військовослужбовців виплату грошової компенсації на придбання житла та інше», – зазначив Сергій Надал.

Як мерія допомагає армії

Мер Тернополя розповів, що налагоджена особиста співпраця з командувачами військових частин. На фронт вирушає та допомога, яку потребують військові.

«Тернопільська міська рада є офіційним органом. Всі закупівлі відбуваються з використанням системи Прозоро, як того вимагає законодавство. Тому керівники військових підрозділів звертаються офіційним листом у міську раду, після проведення закупівель отримують допомогу. Наголошую, за особистим підписом, печаткою керівника підрозділу про те, що саме отримали, в якій кількості і так далі. Передаємо дрони, амуніцію, замовляли пошиття форми. Особисто їздив не раз на фронт, спілкувався з хлопцями про потреби і працюємо над організацією допомоги», – підсумував Сергій Надал.

Читайте також:
Сергій Надал: Дякую волонтерам, які духовно та фізично підтримують та допомагають нашим Героям-захисникам