Четвер , 18.07.2024

Цієї ночі ворог атакував безпілотниками Львівщину та Івано-Франківщину

Сьогодні вночі ворог атакував безпілотниками сусідні з Тернопільщиною області – Львівську та Івано-Франківську.

Так, на Івано-Франківщині, близько шостої години ранку у Калуському районі впали уламки збитого безпілотника. Трапилася пожежа у гуртожитку. Її ліквідовано.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Пізніше голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомила у Телеграм, що ворог намагався атакувати на території області військовий об’єкт.

“3 листопада 2023 року ворог намагався завдати удару по об’єктах критичної інфраструктури та військових об’єктах, застосувавши ударні безпілотники типу “Shahed-136/131”. Атакував військовий об’єкт і на території Івано-Франківської області. На місце відразу прибули відповідні служби. Пожежу локалізовано”, – зазначила Онищук.

На Львівщині під час повітряної тривоги ворог атакував “Шахедами” об’єкт критичної інфраструктури.

“На жаль, є 5 влучань в об’єкт критичної інфраструктури у нашій області. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих. Була пожежа, її оперативно ліквідували”. – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, цієї ночі бійцям оперативного командування “Захід”, яке боронить і небо над Львівщиною, вдалося знищити 11 ворожих безпілотників. Загалом на захід України прямували 16 ворожих ударних дронів.

Читайте також:
Найвідомішого колаборанта з Тернополя важко поранили у Криму